Aktualności

Oferta pracy dla absolwentów Psychologii

21.03.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Zielonej Górze zatrudni Psychologa (po 5-letnich studiach jednolitych magisterskich) do pracy w ramach Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

Wymagania:

- dyplom ukończenie 5-letnich studiów z Psychologii

- energia i motywacja do pracy z grupą

- mile widziane doświadczenie z pracy z osobami uzależnionymi.

Podstawowy zakres obowiązków:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych i edukacyjnych z pacjentami oddziału

- konsultacje indywidualne z pacjentami

- prowadzenie dokumentacji medycznej.

Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

Oferty pracy prosimy składać na adres e-mail: wotuw@ciborz.eu
Kontakt telefoniczny: WOTUW Zielona Góra 68 325 79 17 lub 68 324 33 78

Logo programu Widza Edukacja Rozwój Biało-czerwona flaga i napis Rzeczpospolita Polska Logo Euopejskiego Funduszu Społecznego
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Widza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Nowoczesne nauczanie oraz praktyczna współpraca z przedsiębiorcami - program rozwoju Uniwersytetu Zielonogórskiego" POWR.03.05.0-00-00-Z014/18